Chirurgia plastyczna Wrocław

Jeżeli pragniecie uskutecznić zabieg powiększania biust i równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie znajduje się go za dużo. Sugerujemy skorzystać z innowacyjnej metody zwiększania biustu tłuszczem własnym.
Wskutek oryginalnej technologii, która była poddana pilnym badaniom klinicznym, wolno powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Fachowcy

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku poprawi brzuch. Fachowiec od implantów piersi niekoniecznie przeprowadzi doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się przeznaczyć czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, jaka ma być poprawiana. Tu wiele elementów wpływa na maksymalnie zadowalający efekt finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi kompleksami. Wykreowaliśmy nowatorską filozofię postępowania, starając się bezkonfliktowo połączyć medycynę i sztukę. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość funkcjonowania wielu jednostek.