Najlepsze drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Ich podstawową funkcją jest zagwarantowanie bezpieczeństwa domownikom i odizolowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od wielu lat służy człowiekowi jako surowiec budowlanytudzież ozdobny. Różnorodność struktury a także odcieni sprawia, że wszelaki towar stworzony z tego surowca jest niecodzienny tudzież niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji i indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona struktura oraz wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie ale również staramy się dbać o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy wyłącznie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo z reguły wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie jak również dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe jak również drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się doprowadzić do realizacji oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki jak również doskonale dopasowane wkładki i klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki jak i szyldy w różnych stylach tudzież kolorach, co umożliwia stworzenie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo ościeżnice, wizjery, progi tudzież inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju tudzież za granicę

Drzwi jak również akcesoria związane ze stolarką drzwiową wytwarzane przez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna wykaz sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.