usuwanie tkanki tłuszczowej

Usuwanie zmarszczek

Ogromnie skutecznym oraz natychmiastowym w działaniu preparatem używanym w zabiegach usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w ludzkiej cerze. Na skutek swoim właściwościom zatrzymującym wodę, wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wraz z wiekiem w skórze zaczyna go brakować, czego rezultatem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega w następstwie tego na uzupełnieniu brakującego w skórze kwasu hialuronowego.

Proces starzenia się

Z upływem lat naturalne proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, i ich widocznym efektem są zmarszczki będące nierzadko przyczyną małej samooceny i złego samopoczucia. Cera traci giętkość, napięcie, wiotczeje przede wszystkim wskutek utraty wody oraz uszkodzenia włókien kolagenowych, ubytku produkcji elastyny oraz substancji nawilżających. Z upływem czasu maleją dodatkowo procesy regeneracyjne nowe komórki wytwarzane są coraz wolniej, ustaje tworzenie włókien kolagenowych. Całość powoduje, iż w niektórych miejscach karnacja przestaje być dość napięta, co objawia się tworzeniem zmarszczek oraz uwidacznianiem linii mimicznych. Składnikami, jakie dodatkowo aktywują przebieg starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, napięcie, dieta skąpa w składniki mineralne, promieniowanie UV, palenie szlugów.

Zadowalający efekt

Kiedy styczność ze fałdami grawitacyjnymi, do walki wkracza sprzęt ujędrniający cerę gdyż dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji względnie wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o likwidowaniu zmarszczek takimi metodami. Napełniacze to gęsty kwas hialuronowy a z tej przyczyny czynnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, jaki podaje się w punkt zagłębienia cery żeby ją unieść. To podniesienie powoduje spłycenie zmarszczki oczywiście na pewien sprecyzowany czas.